ESNAFIMIZA ZİYARET...

04 Mart 2021 11:49 Kavaklı Belediyesi 263

Korona virüs tedbirleri kapsamında  kapalı kalan işyerlerinin açılmasıyla birlikte Belediye Başkanımız Gürel KOŞDEMİR de işletmeleri ziyaret ederek esnafa çay ve şeker desteğinde bulundu.
Kapalı kaldıkları süre içerisinde ekonomik sıkıntılar yaşayan kahveci esnafımıza   içerisinde çay, şeker, bulunan birer paket hediye etti. Belediye Başkanımız Gürel KOŞDEMİR ve Zabıta Komiserimiz Ahmet ÇOBAN eşliğinde beldemizde hizmet veren toplam 8 adet kahvehane esnafını iş yerlerinde ziyaret edip, çalışmalarında başarılar dileyerek, bu tür olumsuzlukların bir daha yaşanmaması dileğinde bulundu.
 "Belediye olarak sizlere azda olsa böyle bir destek vermeyi uygun gördük" diyen Başkan KOŞDEMİR, "Zorlu bir süreci hep beraber yaşadık.  Evinize ekmek götüremediniz ama sabrettiğiniz hayat normale dönsün diye. Hep beraber çalışıyoruz. Hep beraber hijyen kurallarına uyalım. Bu süreci daha normal hale getirelim. İşlerinizde bol kazançlar diliyorum.Korona virüsten korunma önlemlerini alalım, müşterilerimiz ve kendimizi koruyabilmek için, her türlü önlemi almalıyız." dedi.
Kahveci esnafı da zor süreçte her zaman yanlarında olan Belediye Başkanımız Gürel KOŞDEMİR 'e  teşekkür ettiler.

  • Etiketler
T.C. Kavaklı Belediye Başkanlığı

Kavaklı Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

Kavaklı Belediyesi

Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı No:18 Kavaklı
39160 Kavaklı / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Medya © Tüm Hakları Saklıdır.